У Києві відбудеться чемпіонат України з фігурного катання на ковзанах

З 18 по 21 грудня в Києві на «Льодовій Арені» (вул. Шалет, 6) відбудеться чемпіонат України з фігурного катання на ковзанах.

Про це повідомляють у Національному олімпійському комітеті України.

В змаганнях братимуть участь найсильніші фігуристи України – представники Дніпропетровська, Києва, Одеси та Харкова.

В одиночному катанні серед жінок виступить вихованка Олімпійського чемпіона Віктора Петренко і Заслуженого тренера СРСР та України Галини Змієвської – Наталія Попова. Наталія – майстер спорту України, переможниця й призер міжнародних змагань, учасниця чемпіонатів Європи та світу.

В змаганнях танцювальних дуетів будуть представлені Шіван Хікен-Кенеді та Дмитро Дунь – майстри спорту України, призери міжнародних змагань, учасники чемпіонату Європи та світу 2012 року.

Цікавими обіцяють бути змагання серед чоловіків. Дмитро Ігнатенко, Яків Годорожа, Ігор Резніченко, Ярослав Паніот (срібний призер I юнацьких зимових Олімпійських Ігор) та Іван Павлов будуть виборювати звання чемпіона України.

В парному катанні змагатись за найвищу сходинку п’єдесталу пошани будуть юні Юлія Лаврентьєва та Юрій Рудик, Єлизавета Усманцева та Сергій Кульбач, Олександра Горова та Сергій Дейнега.

Чемпіонат України є відбірковим для участі у чемпіонатах Європи та світу.

Заключним акордом змагань (21 грудня о 17.30) стануть показові виступи переможців і призерів чемпіонату та льодового шоу чемпіона Європи Дмитра Дмитренка.

Справжньою родзинкою для глядачів стане виступ росіянки Катерини Кокори з унікальним номером на ковзанах-ходулях.

Організатори обіцяють ще багато сюрпризів та несподіванок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *