Попов заборонив паркування у центрі Києва

На час ліквідації наслідків негоди у Києві заборонять паркування у центрі міста та поновлять роботу евакуаторів.

Як повідомили у прес-службі КМДА, з метою створення належних умов для прибирання вулиць та доріг у Києві, забезпечення належного дорожнього руху голова КМДА Попов підписав розпорядження «Про організацію робіт з утримання вулично-дорожньої мережі у зимовий період».

Документ передбачає чергування двох евакуаторів (позмінно) для примусового переміщення працівниками УДАІ ГУ МВС України в м. Києві транспортних засобів. Евакуйовуватимуть автомобілі, які здійснюють стоянку з порушенням Правил дорожнього руху і суттєво перешкоджають руху та прибиранню і утриманню вулиць міста, під’їзду спеціальної аварійно-рятувальної техніки, вивезенню побутового сміття з прибудинкової території тощо.

Відповідно до документу тимчасову роботу евакуаторів у столиці забезпечить комунальне підприємство «Київтранспарксервіс», а КК «Київавтодор» за погодженням з УДАІ та «Київтранспарксервісом» визначить місця дислокації зазначеної техніки та графік її роботи.

Зазначимо, що на цей період у КП «Київтранспарксервіс» працюватиме цілодобовий штаб, де власники евакуйованих автомобілів, які було припарковано з порушеннями правил, зможуть дізнатися, де знаходиться їхній транспорт.

Крім того, для організації ефективного прибирання доріг комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, очолювана Олександром Поповим, вирішила обмежити рух великогабаритного транспорту містом.

У зв’язку із введеною надзвичайною ситуацією регіонального порядку вирішено повністю заборонити в центральній частині Києва паркування легкового або іншого автотранспорту на період дії надзвичайної ситуації. Звертаємо увагу, що усі місця, де буде заборонено паркування, обладнають відповідними знаками.

Так, тимчасова заборона паркування діє на таких вулицях:

Пушкінській.
Терещенківській.
Б. Хмельницького від вул. Коцюбинського до вул. Володимирської.
Басейній від вул. Шовковичної до вул. Круглоуніверситетської.
Прорізній від вул. Володимирської до вул. Пушкінської.
Софіївській.
М. Житомирській.
Лаврській (до ресторану «Царське село»).
бул. Т.Шевченка.
Володимирській від вул. В. Житомирської до вул. Л. Толстого. Крім паркувального майданчика навпроти будинку № 60.
Саксаганського.

Підкреслимо, що евакуатори та заборона паркування діятимуть переважно у центральній частині Києва.

Також наразі підшуковуються паркувальні майданчики для відстою транспорту, який рухається в місто, і ці майданчики можуть працювати як перехоплюючі паркінги для того, аби власник автомобіля міг його залишити та пересісти на громадський транспорт. Важливо, що такі паркінги на період ліквідації наслідків негоди для автовласників будуть безкоштовними.

Нагадаємо, у зв’язку з несприятливими погодними умовами та рекордною кількістю опадів, що випали протягом останніх днів у столиці, 11 грудня в Києві була оголошена «Надзвичайна ситуація природного характеру».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *